V obchodě či na netu?

thumbnail

Mnohý velmi rychle se zbavují myšlenky nakupovat na internetu, avšak přicházejí o množství výhod, které potkáte při nakupování elektroniky přes internet. Nejdůležitější je cena, a to vám garantuji že levnější než na internetu ji nenajdete! Proč to tak je?

Založit e-shop trvá pár dní, a to založit živnost navštívit velko sklad, dohodnout se na ceně, koupit stránku a už to fičí. První objednávky budou trvat déle, ale co bolí přebolí, rozjet se je nutné! Na každém produktu vydělají určité procento a čím více zákazníků budou mít tím více elektroniky mohou koupit už do vlastního skladu.

A co kamenné obchody? Proč jsou jejich ceny rozdílné? Největší nevýhodou kamenných obchodů jsou prostory! Jelikož jeden obchod musí být velký aby se do něj vešlo mnoho produktů, tak se i hodně zaplatí za místnost. Dále tam je 20 otravných pomocníku z nichž i polka je mnoho.

Avšak velkou výhodou je, že tu elektroniku živě vidíte, můžete si ji vyzkoušet, podívat, porovnat s ostatními produkty, což dost často ovlivňuje zákazníka. Ale co nenajdete v žádném kamenném obchodě a na e-shopu ano? Recenze!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat